Publisher Theme
Art is not a luxury, but a necessity.

Така да я докараш! Астролог съветва Жасмина за новогодишния аутфит

0

Бившата звезда от „Сделка или не“ предупреди да съобразим тоновете на празника, за да имаме късмет

Жаси от предаването в миналото „Сделка или не“ сподели много ценна информация с дамското съсловие от своите последователи. Тя предупреди в никакъв случай да не носим червено в новогодишната вечер.

Съветът е след консултация с професионална астроложка. Ето защо Жаси сложи червено екипче на 30-ти декември, но днес ще е пременена в други тонове.

„Дори лака си смених защото обиковено декември винаги съм с червени нокти“, подчертава тя на профила си.
„Това не е свързано с някаква лична астрологична прогноза, а валидно за всички по нашите ширини“, допълва още многодетната майка, която винаги е в топ форма.

Явно Жасмина смята да се вслуша в напътствията на познатата си звездобройка и да посрещне с оптимизъм 2022 г.

Оставете отговор

Вашият електронен адрес няма да бъде публикуван.

Този уебсайт използва бисквитки за да подобри вашето пребиваване на него. Приемам Научете повече